פתרונות לעסקים

מה זה SSO?

SSO אלה הם ראשי התיבות של Single Sign On, וזוהי מערכת המיועדת לניהול של זהויות, באמצעותה ניתן לפשט את כלל הליכי הניהול ולא רק, אלא גם זהויות SSO.

כך בדיוק המערכת הנ"ל מייצרת סביבה מאובטחת לכל ארגון ועסק, מערכת שהיא גם יעילה, וכל זאת כאשר עושים שימוש ב SSO, זהו הפתרון האמין ביותר, וכל אלה מתבצעים בעזרת ענן.

גישה מאובטחת

התקנת מערכת SSO דרך CloudCom מאפשרת לכם גישה שהיא כמובן מאובטחת, בכדי לקבל מידע על הארגון גם עבור העובדים, לקוחות או שותפים מבחוץ.

זהו אחד הפתרונות הפשוטים והיעילים ביותר בנמצא, קל מאוד לעשות שימוש במערכת, בהחלט מומלץ לכל ארגון ולכל עסק.

ניהול זהויות

המערכת הנ"ל מסייעת לנהל זהויות ובדרך זו מאפשרת כניסות רבות ממש לאותו הסוג של היישום. גם אם יש לכם כמה חשבונות, או כמה אפליקציות שונות בגוגל, קיימת האפשרות שהם יהפכו להיות זמינים למשתמש יחיד.

יש לא יותר מסיסמא בודדת וניתן לנהל זהויות בדרך פשוטה וקלה.

יש לכם כמה סביבות עבודה?

כל מי שהוא בעל כמה סביבות של עבודה, כמו מערכת ניהול של שותפים, מערכת בקרת רכש או פורטל לניהול לקוחות וכמו כן הוא משווק כמה וכמה מוצרים, קיימת אפשרות להתחברות מרובה וכך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר בכל הקשור לניהול הארגון.

מה הם היתרונות הבולטים של SSO?

זוהי מערכת מרובת יתרונות: קיים קושי לזכור כמה וכמה סיסמאות רלוונטיות למספר מערכות, המערכת מקלה עליכם.

בנוסף SSO מסייע לכם לא לבזבז זמן מיותר בכדי להקליד סיסמאות שונות. המערכת גם יכולה לצמצם בעלויות של הצוותים העוסקים במחשוב, זאת מכיוון שמספר הפניות בנושא של הסיסמא ירדו.

ועוד דבר – באמצעות מערכת SSO, ניתנת האפשרות לאכוף את המדיניות של הסיסמאות. ניתן לומר בבטחה, זוהי מערכת שכל ארגון זקוק לה.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button