פתרונות לעסקים

מטענים לסוללות

שימוש של סוללות AA נטענות הוא שימוש חכם וחסכוני ויעיל לכיס ולסביבה. במקום לקנות סוללות כל פעם שהסוללות נגמרות בסכום שנע בין 65-110 שקלים לארבעה סוללות. מחירים של סוללות  נטענות נעים  בין 54-97 שקלים יותר זולות וחסכוניות בהשוואה לסוללות רגילות. האפשרות לקנות סוללות נטענות ומדי פעם להטעין אותם כדי להאריך את חיי הסוללה AA היא הפתרון אופטימלי.

כדי לבצע קניה חכמה יש לדעת לבדוק כמה גורמים לפני שקונים מטענים לסוללות. דבר ראשון יש לשים לב לסוללה AA שהיא נטענת במידה, והיא לא תטען ויכולה לגרום נזק למטען. כמו כן השימוש של הסוללה בוא גורם משמעותי במידה והסוללה היא בשביל מצלמה דיגיטלית או מצלמות אבטחה חיי הסוללה יסתיימו מהר יותר, השימוש יהיה תדיר יותר ולכן גם הטעינה תתבצע לעיתים קרובות על  תכופות יותר אולם לא מומלץ לעשות זאת על בסיס יומי כי הדבר יכול לפגוע באיכות הסוללה. כמו כן יש לוודא שלא נוצר מצב של טעינת יתר דבר שיכול לגרום להרס של הסוללה ושל המטען.

לעומת זאת שימוש של סוללות אלו בימי הקיץ או החורף לשימוש מזגנים שנעשה באופן תדיר. זמן הטעינה המומלץ הוא לכמה שעות כל כמה ימים. רוב המטענים יש להם 4 בתים לסוללה אצבע ולכן אפשר לעשות שימוש יעיל כאשר אפשר להטעין שני סוללות כל פעם ולעשות החלפה של סוללות בשלטים שבהם יש שני סוללות אצבע.

לכן כדי לחסוך מצב מביך שבו הסוללה נגמרת וצריך ללכת לקנות חדשה דבר שמצריך עלות כספית חדשה כל פעם השימוש במטען לסוללה הוא אופטימלי. אצלנו תמצאו מגוון רחב של מטענים לסוללות במחירים אטרקטיביים והוגנים לקניה חכמה ומוצלחת.

 

 

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button