כללי

3 סיבות לרכוש מוצרים בדיוטי פרי

הדיוטי פרי הוא חלל גדול הנמצא בכל נמל תעופה בו אנשים מעבירים את זמנם לפני הטיסה המיוחלת. בשל העדר המס על מוצרי הדיוטי פרי, אנשים רבים מחכים לרגע בו יוכלו להסתובב במרכז הקניות שבו מוצרים מגוונים, ולרכוש מוצרים איכותיים במחיר זול. אז מהן הסיבות העיקריות לרכישת מוצרים בדיוטי פרי? מצאנו לכם 3 סיבות למה כדאי לערוך קניות בדיוטי פרי.

לפני הכל – אילו מוצרים ניתן למצוא בדיוטי פרי?

בדיוטי פרי בארץ ובעולם ניתן למצוא את כלל המוצרים שמציע הדיוטי פרי החל מבשמים, בגדים, מוצרי ספורט, משקאות אלכוהוליים, שוקולדים, מוצרי קוסמטיקה, מתנות לילדים, הנעלה, טבק, סיגריות, איפור ועוד. שלל המוצרים מגוונים ואיכותיים.

מהן הסיבות לרכוש מוצרים בדיוטי פרי

איכות המוצרים – מוצרים זולים ישנם לרוב, והם פזורים בחנויות בארץ ובחו"ל. עם זאת לא כל המוצרים הינם איכותיים ולעיתים הזול הוא היקר. דוגמאות למוצרים זולים שלא תמיד משתלמים ניתן למצוא במוצרי חשמל שמתקלקלים כבר בשימוש הראשון, חיקויים של נעלים ותיקים, בגדים שמתבלים במהרה, ועוד. המוצרים בדיוטי פרי לעומת זאת, מאפשרים קבלת מוצר איכותי במחיר זול. המוצרים של הדיוטי פרי כולם מקוריים, תוך שהדיוטי פרי מתחייב על אספקת מותגים לרוכשים.

מחיר המוצרים – אחת הסיבות המרכזיות לרכישת מוצרים בדיוטי פרי היא המוצרים. עקב כך שהמוצרים פטורים ממס, הם באופן אוטומטי הופכים לזולים יותר. כיום, רוב המוצרים בדיוטי פרי נחשבים לזולים בהרבה בעת הקנייה בדיוטי פרי ולא בחנות רגילה. מוצרים פופולאריים במיוחד לרכישה הינם: מוצאי ספורט, סיגריות, אלכוהול ושוקולדים. את המוצרים רוכשים בדרך כלל בכמויות גדולות וזאת על מנת לחסוך כסף רב בעתיד.

העברת זמן לפני הטיסה – אם לא היה דיוטי פרי בשדות תעופה, ייתכן שאנשים היו מאבדים סבלנות בעת ההמתנה לטיסה. מכיוון שבארץ יש להגיע לטיסה לפחות 3 שעות לפני העלייה למטוס, אנשים רבים מחפשים דרך להעביר את הזמן. אז בין קראית ספר, התעסקות בנייד, שיחה עם אנשים בשדה התעופה ושתיית קפה – הדיוטי פרי משמש דרך נפלאה להעביר בה את הזמן.

קנייה בדיוטי פרי – אל תשכחו את החברים!

אם אתם מחפשים מוצרים מובילים במחירים מוזלים במיוחד בדיוטי פרי, חשוב לשתף את החברים ולשאול אותם אם הם מעוניינים שתרכשו עבורם מוצר. בצורה זאת תהיו פטורים מהבאת מתנות מהטיול, ותוכלו ליהנות מקנייה מרוכזת וזולה במיוחד.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button