פתרונות לעסקים

כל הסיבות לקנות לייקים באינסטגרם

המרדף אחר השגת לייקים באינסטגרם רק הלך והתחזק לאורך השנים. מה שבהתחלה היה נראה כעוד טרנד חולף הפכה לרשת חברתית מהגדולות והפופולריות ביותר בעולם כיום. אנשים מחפשים לשתף תמונות וסרטונים שלהם מכל מקום ובכל זמן ורוצים לקבל עוד ועוד חשיפה ואהבה. בעלי עסקים מנצלים את הפלטפורמה על מנת להגביר את החשיפה למותג שלהם ולהביא עוד לקוחות שיעזרו להצמיח את העסק. כדי לקצר תהליכים חלק מהם משקיעים בקניית לייקים לאינסטגרם.

מהי קניית לייקים באינסטגרם?

הכוונה היא לרכישה של לייקים ועוקבים למלא את הפרופיל והפוסטים בו בפעילות ועניין. ככל שהפרופיל פעיל ופופולרי יותר כך אינסטגרם תגדיל את החשיפה לתכני הפרופיל וכך אנשים נוספים יוכלו להיסחף עם הזרם ולעקוב אחר הפרופיל גם כן. הפעולה מתבצעת דרך חברה המשווקת את השירות ומתחזקת תשתיות רבות, פעילות ופופולריות ברחבי הרשת. באמצעותן הן מפרסמות את העסקים הרוכשים את השירות ומקדמות אותם בקבלת לייקים, עוקבים, תגובות ושיתופים (יש להיזהר מרובוטים שעושים לייקים מפרופילים פיקטיביים).

מהן הסיבות לקנות לייקים לאינסטגרם?

  • קיצור תהליכים – זמן הוא משאב יקר וסביר להניח שאין לכם כוח וזמן להשקיע שנים בטיפוח הפרופיל שלכם עד שתתחילו לראות תוצאות. מכאן שאתם רוצים לבדוק כיצד אפשר לקצר תהליכים ודרך נהדרת לעשות זאת היא באמצעות קניית לייקים ושיפור המעורבות לפוסטים שלכם. 
  • פרופיל פופולארי – ככל שהפרופיל שלכם ייעשה פופולארי יותר כך יותר אנשים יעקבו ויגיבו לפרופיל שלכם. זה נקרא אפקט העדר. אם יש בפרופיל שלכם תכנים ששווה לראות אותם אנשים גם יישארו להמשיך לעקוב אחרי תכנים נוספים שלכם.

לצד שיפור הפופולריות של הפרופיל שלכם בעיני הגולשים הרי שמדד הפופולריות גם עוזר לאלגוריתם של אינסטגרם להבין  כי אולי יש משהו טוב ומושך בפרופיל שלכם אם יש לכם כל כך הרבה לייקים, תגובות, שיתופים ועוקבים. על כן האלגוריתם יגדיל את כמות החשיפות לתכנים שלכם בהתאם.

למידע נוסף בנוגע לקידום דיגיטלי הקליקו על הלינק

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button