פתרונות לעסקים

קניית לידים

ליד שיווקי, הוא אדם שמגלה עניין במוצרים או בשירותים של מותג, מה שהופך את האדם ללקוח פוטנציאלי. המטרה העיקרית של כל חברה, היא לייצר כמה שיותר לידים. במאמר זה, נרצה להרחיב מעט על משמעות הלידים לעסק ואיך חברת לידים תוכל לסייע לכם.

קניית לידים 

חברה, כל חברה, חייבת להדריך לקוחות פוטנציאליים לאורך משפך המכירה עם תוכן והצעות רלוונטיות לקראת הרכישה שלהם. קניית לידים היא משהו ששום חברה לא יכולה לוותר עליו ויש לכך משמעות רבה על שיווק וניהול החברה.

סוגי לידים 

סוג הלידים, תלוי במיקום שלהם במשפך השיווקי של החברה. ישנם שלושה סוגים עיקריים של לידים שיווקיים:

  1. מוביל מוסמך מידע (IQL): לידים אלו נמצאים בתחילת דרכו של הקונה . בשלב זה, החברה צריכה להציע מידע מועיל על נושא הרלוונטי לשאילתה של האדם בתמורה לנתונים אישיים כמו שמו, כתובת הדואר האלקטרוני, המיקום שלו וכו'. סוג זה של לידים שיווקיים נקרא גם "ליד קר".
  2. הובלה מוסמכת לשיווק (MQL): לידים אלה, נמצאים באמצע משפך המכירות. הם הביעו עניין מתמשך בחברה. לאחר שהלקוחות הפוטנציאליים מזהים את הבעיה, הם בדרך כלל מחפשים את הדרך שבה החברה יכולה לטפל בה.
  3. הובלה מוסמכת למכירות (SQL): מוביל זה נמצא בתחתית המשפך; הם מביעים את נכונותם לבצע רכישה.

מקדו את מאמצי הקידום שלכם 

חשבו על האנשים שיכולים להתעניין בשירותים שלכם ואיזה צרכים יש להם. שתפו את הפתרונות שלכם עם קהל היעד בעזרת ערוצי קידום מכירות המתאימים לתוכנית העסקית ולתקציב שלכם.

ספקו ללקוחות הפוטנציאליים שלכם את המידע השימושי ביותר, תנו להם טיפים כיצד להתגבר על הבעיות שלהם. שיתוף תוכן רלוונטי ומהדהד עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, הוא השיטה המומלצת לקידום העסק.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button