וידאו ואודיו

שליטה מלאה על אבטחה באמצעות מצלמות

מצלמות אבטחה היו בעבר אביזר שנחשב לעזר אבטחה יוקרתי שיכול לעמוד לרשותם של עסקים או אנשים אמידים בלבד. שימוש במצלמות אבטחה על ידי כל אדם נתפש כמיותר וכאקט שמתאים רק למותרות או לשמירה על מקומות שבהם נשמרים דברים יקרי ערך במיוחד. אבל בשנים האחרונות, בזכות ירידת מחיריהן של מצלמות בכלל ומצלמות אבטחה בפרט, וכן עקב עלייה ברמת החיים, הפכו מצלמות האבטחה למוצר שיש לו ביקוש רב ושכל אדם עשוי להפיק ממנו תועלת.

כשאדם נזקק לרכישתן של מצלמות אבטחה רבות או אפילו למצלמת אבטחה בודדה, קיימים מספר דברים שכדאי לדעת בכדי להצליח בקניית מצלמות אבטחה איכותיות ויעילות.

security-265130_640

לפניכם מספר המלצות וטיפים לרכישת מצלמת אבטחה:

בין אם אתם זקוקים למצלמות אבטחה לדירתכם או לביתכם הפרטי, לעסק גדול או למשרד קטן, מכיוון שמדובר על רכישה של ציוד שצריך להניב תוצאה משמעותית ואפקטיבית – חשוב לערוך כמה בדיקות ולבצע פעולות אחדות בכדי שמצלמת או מצלמות האבטחה שתרכשו יהיו איכותיות ויעניקו לכם או לעסק את הביטחון המלא הנדרש.

בעת בחירת מצלמות אבטחה יש לקחת בחשבון הן את הייעוד של המצלמות, הן את אופי המשתמש וצרכיו, והם את הסביבה – גורמים חשובים שאף משפיעים האחד על השני. שאלו את עצמכם האם המצלמות נועדו לחשיפת מקרה מסוים שכבר קיימים חשדות לגביו או לצורך אבטחה כללית והרתעה. בנוסף, האם יש למשתמש צורך במצלמה שתאגור הרבה מידע ודטה או שאין סיבה לשמור את החומרים על המצלמה.

ברכישת מצלמות אבטחה חשוב לבחון איזה נתח מהסביבה על המצלמה לתפוס, והאם טווח הצילום של המצלמות שאתם מתעניינים בהן מספיק כדי לתפוס את המרחב מהמקום שאתם מייעדים למקם בו את המצלמות. תשובות לשאלות אלו יאפשרו לכם לבחור מצלמות הולמות לתנאי הסביבה, וגם עדשות שיתאימו לתיעודים הנדרשים, בכדי שניתן יהיה לשלוט על חדות הצילומים ועל היכולת לאתר ולזהות באמצעותם את האובייקטים שהמצלמות תיעדו. בטלפונים מסוג אנדרואיד או ios כדוגמת גלקסי 4 או אייפון 5 ועוד, ניתן לצפות בחלק ממצלמות האבטחה באמצעות המכשיר.

בנוסף בכדי להצליח ברכישת מצלמות אבטחה טובות חשוב להתייחס אל מטרת הקנייה. מהי הסיבה שמביאה אתכם להתעניין ברכישת מצלמות האבטחה? האם אתם רוכשים מצלמה לצורכי הרתעה של פושעים או פורצים או אולי לצורך הרתעת עובדים מהתנהלות לא תקינה בעבודה? מצלמות אבטחה שנרכשו לצורך הרתעה מוטב שיהיו גדולות ובולטות ואף שתמקמו אותן באופן שייצור נראות. לעומת זאת אם המצלמות נועדו בכדי לזהות פעילות חשודה חשוב שאיש לא יראה או יזהה את מצלמות האבטחה שהתקנתם ועליהן להיות קטנות ונסתרות.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button