סמארטפונים וטאבלטים

כשצעצועים פוגשים מבוגרים

גאדג'טים הוא כינוי המתייחס אל כל כלי קטן ואלקטרוני בעל פונקציה מסוימת, שנחשב לרוב כחידוש. מרבית הגאדג'טים מופעלים על ידי מעגל מודפס.

מקורה של המלה המצחיקה גאדג'טים הוא במאה ה-19. על פי מילון אוקספורד האנגלי יש ראיות לשימוש במלה גאדג'ט כשם שמציין מיקום של פריט טכני ששמו המדויק לא זוכר ושהופיע ביומן מלחים שכתב ילד על מסע בסין, וזהו השימוש המוקדם ביותר הידוע בדפוס למלה.

כל מה שחדש, שונה ורצוי שגם מתחבר לנייד

מה ההבדל בין אנדרואיד לאייפון11

לא משנה בעצם מה מקור המלה גאדג'טים, כיום היא מייצגת תחום שאנשים אוהבים – חידושים. במיוחד אוהבים רבים לקבל מתנות חדישות וחדשנות, מקוריות וייחודיות, שאין כמעט לאף אחד או להבדיל, כאלו שהפכו למאוד טרנדיות ממש בזמן הזה. וגאדגטים הם באמת תמיד אביזרים חכמים, מוקפדים ומאוד עדכניים המשתייכים לחידושים האחרונים בתחום. רכישת גאדגטים כמתנות מבטיחה לכם שאתם ככל הנראה הראשונים שתביאו או תרכשו את המוצר ושלא תביאו לאדם מתנה שכבר קיבל או שיש לו כבר כמותה.

למשל? אם תרכשו כגאדג'טים אביזרים השייכים לתחום המציאות המדומה (מה דעתכם על קסדת מציאות מדומה מקרטון שהולכת עם הנייד ומאפשרת לצפות בסרטונים בטכנולוגיה החדשנית?). תחום זה תופס עכשיו תאוצה בעולם הטכנולוגיה, וסביר להניח כי תפתיעו את מקבל המתנה ותשמחו אותו במיוחד עם מתנה ששייכת לעולם הייחודי של המציאות המדומה. השמחה על קבלת גאדגט תהיה כפולה ומכופלת כשמדובר על אדם חובב גאדגטים, שיתלהב מכל עט אלקטרוני, שעון דופק מגניב, אביזר יומיומי חדיש ומתקדם שמתחבר לאינטרנט של הדברים, ויתר המצאות מדליקות.

לפניכם רשימה של מספר גאדגטים עכשוויים שיכולים לרגש כל חובב חידושים:

רובוט קטן שמגיב למחוות ידיים; נורה שעוזרת להירדם; רובוט ניקוי לרצפה; מטהר אוויר מקורי שמתחבר ישירות לטלפון החכם שלכם; מאתר מפתחות בשריקה; מצלמת רוורס אשר מתחברת למכשיר הסמארטפון; מדחום שמתחבר ישירות לטלפון הנייד; מקלדת שמכריחה את המשתמש לקום באמצע העבודה, לנוע קצת ואולי אפילו לצאת לאור השמש; ועוד ועוד.

גאדגטים שאינם אלקטרוניים

לא כל הגאדגטים אלקטרוניים, יש גם המצאות חדשניות שאינן מחוברות לחשמל או לנייד, ויש גם מי שיאהבו אותן. למשל, גאדג'טים מיוחדים למטבח – כמו למשל מכשירי חיתוך נוחים למיניהם – זוכים תמיד לפופולריות רבה בקרב כל מי שאוהב לבשל או לאפות, אביזרים לאייפון כמו כיסויים שמגביר את הסאונד שיוצא מהמכשיר, וזאת ללא כל חיבור כלשהו ועוד.

כך או כך, מה שיפה בגאדגטים הוא שהם כל הזמן מתחדשים ומשתכללים ולעולם אינם משעממים או בנאליים מדי ולכן תמיד אפשר וכדאי לקבל או לרכוש עוד מהם.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בדקו גם
Close
Back to top button