כללי

מדפסת דיו או טונר? יתרונות וחסרונות

בעולם הטכנולוגי שבו אנחנו חיים בחירת המוצרים השונים הפכה להיות מאוד מורכבת. אומנם זה נכון שהשפע גדול, אך השפע הזה מביא איתו גם לא מעט דילמות. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, לא לגמרי יודעים איך לבחור את המדפסת המושלמת עבורכם, שכן יש אפשרויות שונות שעומדות בפניכם. הדילמה הראשונה היא האם כדאי לקנות מדפסת דיו או מדפסת טונר, כלומר מדפסת לייזר. כדאי לדעת שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת כי זה מאוד תלוי בדרישות הספציפיות שלכם. יש כמה פרטים שיוכלו לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה, והם:

  1. השיקולים הכלכליים שלכם: מדפסות הזרקת דיו זולות יותר לעומת מדפסות טונר. עם זאת, הטונר של מדפסת הדיו יקרים יותר מטונר של מדפסת לייזר ולכן יש לקחת את זה בחשבון.
  2. איכות ללא פשרות: אם חשוב לכם שאיכות ההדפסה תהייה מושלמת ואם אתם מתכוונים להדפיס לא רק מסמכים אלא בעיקר תמונות, הרי שהבחירה הנכונה היא מדפסת דיו ולא לייזר. לעומת זאת, אם מרבית ההדפסות תהיינה של מסמכים הרי שמדפסת לייזר עדיפה ותוכל לשמש אתכם בצורה טובה יותר.
  3. מהירות ההדפסה: אם אתם צריכים להדפיס הרבה מסמכים ואם אתם רוצים שזה יקרה כמה שיותר מהר, הרי שהאפשרות של הדפסת לייזר היא הבחירה הנכונה. אין מדפס שתהייה מהירה יותר ולכן ברור מדוע במשרדים גדולים ניתן לראות תמיד מדפסות מסוג זה.

האם יש משמעות לחברה היצרנית?

התשובה היא חד משמעית כן. יש היום לא מעט חברות שמייצרות מדפסות, בין אם זו חברה כמו סמסונג, HP או כל חברה אחרת. לכן אפשר להבין את הדילמה שלכם לגבי בחירת המותג של המדפסת, כי אם אתם כבר משקיעים וקונים מכשיר כזה עדיף שהוא יהיה כמה שיותר איכותי ואמין. לכן ההמלצה שלנו היא לבדוק כמה שיותר פרטים אודות החברה שממנה אתם קונים מדפסת.

האם כדאי לקנות מדפסות באינטרנט?

זו בהחלט אפשרות טובה, בין אם אתם צריכים את המדפסת לשימוש פרטי ובין אם אתם זקוקים לו לשימוש משרדי. יש אפשרות למצוא היום אונליין את כל סוגי המדפסות, כך שכל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את הדגם המתאים לכם ואז את האתר שממנו אתם רוצים לקנות. רכישה כזאת לרוב תהייה זולה ונוחה יותר לעומת כל אפשרות אחרת, אז למה שלא תיקנו עוד היום את המדפסת המתאימה לכם?

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button