אינטרנט

הקמת חנות אינטרנטית

הקמת חנות אינטרנטית היא הבסיס למי שרוצה לקדם את המכירות בעסק הפיזי שלו. בין אם יש לכם חנות או שאתם מחזיקים מלאי של מוצרים ורוצים לשווק את המוצרים דרך האינטרנט ההקמה של החנות תהיה הבסיס החשוב להצלחה שלכם. הקמת חנות אינטרנטית תכלול דומיין טוב וקליט בדרך כלל, תשב על חשבון אחסון מתאים ותכלול הצגה אטרקטיבית של המוצרים, חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר ואם אתם גם רוצים להגדיל את הסיכוי למכירה – אפשרו ללקוחות שלכם להזמין את המוצרים אונליין ולא רק דרך הטלפון. 

עיצוב החנות ומבנה תצוגה

לאחר אפיון אתר החנות תגיע מלאכת הבנייה של האתר. יהיה עליכם לוודא שהמעצב הגרפי עובד במקביל לבונה האתר ויחד הם דואגים לעיצוב אתר נוח, יעיל ויפיפה. עיצוב מודרני המתאים לרוח התקופה ומצד שני שהצבעים השולטים בו יתאימו לצבעי הלוגו של החברה לצורך מיתוג נכון של האתר. מבנה התצוגה הוא למבנה המבנה של האתר: היכן יהיה סרגל החיפוש, כיצד יהיה בנוי תפריט הניווט, אילו אפשרויות סינון יופיע בסרגל הצדדי, כיצד יוצגו המוצרים ועוד.

אפשרות הזמנת המוצרים אונליין

חשוב לאפשר לגולשים לבצע הזמנת מוצרים אונליין. החיבור למערכת סליקה, הוספת מערך ניהול משתמשים לאתר וניהול הזמנות דרך הממשק האחורי באתר עשוי לעלות יותר כסף בבניית אתר החנות ולכן רבים מבעלי העסקים המחפשים לקצץ בעלויות בניית החנות האינטרנטית שלהם מאפשרים הזמנה דרך הטלפון בלבד.

התאמה רספונסיבית של החנות

כיום מרבית האנשים גולשים באמצעות המובייל ולכן כדאי להתאים את החנות רספונסיבית, כלומר לגלישה במסכים שונים. לא רק שזה ישפר את חוויית המשתמש באתר ויקטין את אחוז הנטישה, הרי שגם הגולשים יוכלו ליהנות מהגלישה באתר, למצוא את המוצרים והתכנים המבוקשים להם ואף להמליץ עליכם.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button