סמארטפונים וטאבלטים

וורלד 8 – עדיף על חבילות חו״ל וסים מקומי

כאשר משווים את הסים הבינלאומי הפופולרי בישראל וורלד 8, שנמצא בשימוש בקרב עשרות אלפי ישראלים, ביחס לחבילות חו״ל של חברות הסלולר או סים מקומי במדינת היעד, תוכלו לראות בבירור כי הסים של וורלד 8 World יהיה עדיף. המחיר שלו הוא עשרות שקלים בלבד, ביחס למאות שקלים עבור חבילות חו״ל. כמו כן, הוא יאפשר לכם להתקשר לארץ, בניגוד לסים המקומי. יחד עם כך, ישנם יתרונות רבים נוספים.

מחירים שוברי שוק של סים וורלד 8

בין היתרונות הגדולים של וורלד8 זו העובדה כי המחירים לטעינת הסים World8 הם יוצאים מגדר הרגיל ולאחר מכן התוקף של הטעינות יהיה ל – 4 שנים! כך למשל, תוכלו לטעון את הסים ב 5 ג׳יגה גלישה לאירופה או ארה״ב בעלות של 50 שקלים.

כמו כן, הסים צפוי לעבוד ב – 120 מדינות, כאשר תוכלו לשמור על מספר הנייד שלכם וליהנות מאפשרות של טעינה בשיחת חינם 24/7.

פשוט מאוד להשיג את הסים הפופולארי

נקודה נוספת שנרצה לדבר עליה בכל הקשור אל וורלד 8 World זו העובדה כי תוכלו להשיג את הסים הזה אצל 550 סניפי דואר ישראל או באתר האינטרנט. כמו כן, הוא מתאים ללקוחות כל החברות ויהווה את הפתרון המושלם לאלו מכם שרוצים לצאת לחופשות בחו״ל מתוך ידיעה כי הוא לא יאלצו לחזור עם חשבון סלולר מנופח.

סים וורלד8 יוכל להיות הבחירה המושלמת לכל אחד מכם שירצה לצאת לחופשות הבאות שלו בחו״ל מתוך רוגע נפשי אמתי וידיעה כי אתם מקבלים מענה כולל לשימוש שלכם במכשיר הנייד, הן מבחינת שיחות והן מבחינת גלישה באינטרנט. בחירה בסים World8 תספק לכם מענה כולל.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button