אינטרנט

איך מקדמים את אתר האינטרנט?

אם יש לכם אתר אינטרנט שהשקעתם בו מאמצים רבים, חשוב שהאתר שלכם יקודם. אבל האם ההשקעה עליה להיות רק בקידום אתרים? מצד אחד כן, חשוב לקדם את האתר ברשת האינטרנט, אך מהצד השני חשוב גם לבצע באתר כל הזמן פעולות שונות כדי להפוך אותו לאטרקטיבי. אז כיצד מקדמים את אתר האינטרנט? כמה טיפים בהמשך.

לפני הכל – מדוע חשוב לקדם את אתר?

קידום אתר חשוב במיוחד משום שכאשר האתר שלכם כבר באוויר, חשוב מאד לקדם אותו. את הקידום עושים באמצעות חברה לקידום אתרים, כאשר החברה מבצעת קידום אורגני או קידום ממומן. את הקידום מבצעים גם ברשת האינטרנט וגם ברשתות החברתיות, כאשר לקידום משתמשים בתכנים שיווקיים ומודעות פרסום. קידום אתרים אורגני בגוגל מתבצע על ידי תכנים שבהם מילות מפתח המתאימות למוצר או לשירות שמשווקים אותם גוגל מזהה ומקדם לפי איכות התוכן.

אז אילו פעולות עוזרות לקידום האתר

קידום – כפי שהזכרנו על מנת לקדם את האתר יש לבצע תהליך מסויים. שכרו חברת קידום אתרים שתוכל לקדם את האתר שלכם בקידום ממומן או בקידום אורגני. היעזרו בקידום על ידי תוכן, והזינו בנוסף תוכן שיווקי ותכנים איכותיים באתר.

תמונות איכותיים – חשוב להוסיף לאתר שלכם תמונות איכותיים. כיום באמצעות אינטסגרם ניתן להוסיף לאתר האינטרנט שלכם תמונות איכותיות ולבצע קישורים בין האתר לרשתות החברתיות בקלות.

הוספת קישורים – הוסיפו קישורים בין האתר לרשתות החברתיות. חשוב כל הזמן להזמין את הגולשים לאתר שלכם בין אם מדובר בהזמנה של הגולשים לאתר מהפייסבוק, מהאינסטגרם, מסרטונים ביוטיוב, מטוייטר, או מניוזלטר שתשלחו ללקוחות שנמצאים ברשימת התפוצה שלכם.

תנו טיפים טובים באתר שלכם – חשוב לכתוב מאמרים באתר עם טיפים טובים ללקוחות שלכם. לקוחות אוהבים שבאתר שלכם יש טיפים טובים. הוסיפו בכל שבוע מאמרים עם עצות טובות וטיפים הקשורים למוצר או לשירות שלכם.

תחזקו את האתר שלכם – דאגו כי האתר שלכם יהיה מתוחזק ומתופעל – בדקו אם יש הודעות באתר, אם פונים אליכם ב'צור קשר' ואם ישנם אנשים שמתעניינים במוצרים או פונים אליכם דרכו.

הוסיפו מוצרים חדשים – חשוב כל הזמן לעדכן את האתר ולחדש אותו. בדקו מה קורה באתרים של המתחרים שלכם. עדכנו את עיצוב האתר, הוסיפו באנרים, סרטונים, אלמנטים חדשים, נסו לבנות חנות באתר והתחדשו כל הזמן.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button