וידאו ואודיו

סרטי תדמית – איך יוצרים סרט בצורה נכונה

כשאנחנו צופים בפרסומת של בית עסק מסוים, ברור לנו לרוב מה המטרה שלו. הוא רוצה למכור לנו מוצר או שירות מסוים. הציפייה שלו היא, שאנחנו נזהה את המוצר שלו ונרצה לקנות אותו, בין אם באופן מיידי ובין אם כשניתקל בו, כאשר נגיע לחנות או לאתר אינטרנט שמוכר אותו. 

סרטוני תדמית לעסקים יש להם מטרה דומה במובן מסוים, אך הם פועלים אחרת. סרטי תדמית נועדו למכור לנו עסק, ארגון, עמותה, מדינה או כל גורם אחר שעומד מאחוריהם, באופן כזה שנועד לגרום לנו להרגיש ולהבין שמדובר בגורם משמעותי ואנחנו נרצה להיות חלק ממנו, כך או אחרת. וכן, להבדיל, אם מדובר על סרטון תדמית למוצר או שירות, הרי שאנחנו נרצה להשקיע בו, לרכוש אותו. 

סרטי תדמית מיועדים לקהלים שונים. למשל, הם מיועדים לקהל לקוחות אליו אנחנו פונים במטרה לשכנע אותם להישאר איתנו או להצטרף אלינו, למשקיעים שברצוננו שישקיעו בעסק שלנו וכן קהלים אחרים שיש לנו רצון שיכירו אותנו וישתפו איתנו פעולה. 

כיצד יוצרים סרט תדמית?

ראשית, יש לאפיין את הצרכים שלנו, יש לאפיין את קהל הלקוחות שלנו, לדעת בדיוק מה אנחנו מחפשים, מה אנחנו צריכים, ובהתאם לכך להבין איזה מסר אנחנו רוצים להעביר. 

שנית, עלינו להחליט באיזו אמצעים נרצה להשתמש, כיצד נרצה לייצר את הסרט. בין אם זה דרך אנימציה ובין אם זה כלים אחרים, לבד או באמצעות אנשי המקצוע של שקט מצלמים סרטי תדמית.

שלישית, אנחנו צריכים להחליט איך להעביר את הסרט לקהל הרחב. כלומר, אנחנו צריכים לדעת האם ברצוננו לעשות זאת באופן פתוח או סגור, דרך האינטרנט או באמצעות אירועים ומפגשים ישירים עם קהל היעד אליו אנחנו רוצים לפנות. 

נקודות אלו יעזרו לנו לדעת כיצד לייצר סרט תדמית שישרת אותנו. 

 

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button