וידאו ואודיו

בידורית – ערכת בידור ניידת לכל אירוע

זה לא ברור אם הקריוקי קדם לבידורית או שהבידורית הייתה קיימת הרבה לפני שמישהו חשב על ערבי קריוקי, אבל התוצאה בשטח היא די ברורה – כמעט בכל בית בישראל ישנה בידורית מסוג שהוא שהופכת את החיים של בני המשפחה לנעימים הרבה יותר כאשר תמיד יש סיבה טובה למסיבה, וכאשר ישנה מסיבה ממש יכול להיות יעיל להוציא את הבידורית ולהתחיל לצאת בשירה וריקודים משמחים יחד עם כולם.

עולם שמבדר את כולנו

אולי אתם לא ממש מבינים למה בדיוק צריך בידורית אן ישנה מערכת די טובה ואולי אפילו מעולה בסלון הבית שאיתה אפשר להתחבר אל רמקול ולשיר את כל השירים האהובים ממש כמו בקריוקי, אבל בידורית היא למעשה שילוב די מוצלח של רמקול מוגבר יחד עם מספר משתנה של כניסות ויציאות מלבד זו שעבור מיקרופון, שמאפשרות להעביר לא רק ערב של שירה בבית אלא ערב של שירה באירוע רשמי יותר עם מספר רחב יותר של מוזמנים ואפילו לערוך הרצאה בחדר הכנסים בעזרת בידורית אישית שניידת לכל מקום ואיתה מעבירים את ההרצאה מבלי לאמץ את מיתרי הקול כאשר יודעים שכל אחד מן האנשים ברחבי החדר יכול לשמוע את הדברים בקלות רבה.

הבידורית מאפשרת להביא לכל מקום נדרש את סוג אמצעי ההגברה שאותו צריכים יחד עם המיקרופון החוטי או האלחוטי ולהתחבר אל הערב שאותו מתכננים בקפידה מבלי שצריכים להביא ציוד כבד ומסורבל אל הרחבה. פשוט מפעילים ונהנים מערב מלא בסאונד נעים.

איך בוחרים בידורית?

מי שלא ממש מבין בתחום של הבידוריות קרוב לוודאי יהיה בשוק מהכמות של המכשירים שקיימים בתחום זה, ולכן רצוי לפחות עבור הפעם הראשונה להתייעץ עם מוכר בחנות כזו על מנת לרכוש או לשכור את הבידורית שתענה לכל הצרכים בצורה מלאה. אלה חלק מן הפרמטרים עבור בחירה של בידורית:

  • איזה סוג של אירוע? הרצאה או ערב שירה?
  • מה גודל המקום שבו תציבו את הבידורית?
  • מהי כמות האנשים המשוערת להגעה עבור האירוע המדובר?
  • מה התקציב הקיים לרשותכם עבור הרכישה של הבידורית?
  • האם תבצעו שימוש תדיר בבידורית או שיהיה זה שימוש ארעי?

לאחר שמצליחים לענות על כל אלה בצורה ברורה עוברים בין ההיצע הקיים עבור כל חברה וחברה ובהתאם לצרכים ולתקציב בודקים מהי הבידורית שעונה על כל אלה בצורה הכי איכותית שאפשר.

 

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button