אינטרנט

למה חשוב להשתמש במאגר תמונות חוקי?

אם אתם רוצים לשווק את העסק, אתם יודעים שזה מתחיל ונגמר ביצירת תוכן שהוא בעל ערך לקהל היעד שאליו אתם פונים.

יצירת תוכן ברשתות החברתיות, במייל, בבלוג שיש לכם באתר, מצריך תמונות איכותיות. במדיה החברתית, תמונה טובה מבטיחה שאנשים ישימו לב למה שאתם כותבים ובסופו של דבר יעקבו אחריכם ויקנו מכם. 

ברשת אפשר למצוא המון מאגרי תמונות חינמיים, על פי רוב מה שחינם שווה חינם, אלא אם כן אתם מעבירים את התמונה עריכה כל שהיא ואז כבר כנראה שעדיף לשלם למאגר תמונות בתשלום.

אבל למה כל כך חשוב שהתמונות שלכם יהיו חוקיות? לחצו כאן או המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

למה חשוב להשתמש במאגר תמונות חוקי?

מאגרי התמונות מהם אתם לוקחים חומר לפוסטים שלכם בבלוגים כמו http://hayeruka-meimad.org.il/ , חייבים להיות חוקיים. כיום, בעידן האונליין המודעות לשמירת זכויות יוצרים עולה כמו גם התביעות המשפטיות להפרות חוזרות ונשנות של יוצרי אינטרנט רבים.

נכון שבחלל כל כך עצום קשה לעקוב ולזהות העתקות וגנבות, אבל יש כלים טכנולוגיים שמאפשרים בדיקה של שכפול תמונות או גניבת תמונות ללא רישיון.

זה נכון לאו דווקא לתמונות אלא לכל מידע שיש עליו זכויות יוצרים. הקנס שמוטל על ידי החוק על הפרה של זכויות יוצרים, יכול להגיע גם ל 100 אלף שקל בלי להתבלבל. 

לתמונות המוגנות יש בדרך כלל קוד שעוזר לחברה לדעת האם השימוש נעשה כדין או שיש כאן גניבה לא חוקית, כך היא יכולה לתבוע את מי שמשתמש בחומרים שלה בצורה לא חוקית.

לסיכום וסיום, קניית תמונות הן הלחם והחמאה של השיווק שלכם באונליין. עם זאת, כדאי תמיד לבדוק שמקור התמונות הוא אמין ואתם משתמשים במאגרים שמאושרים לשימוש וזאת, כדאי לא להיות חשופים לתביעות מיותרות.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button